Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velikonoční pondělí 2010

 

Tato akce nebyla plánovaná, ale přece se vydařila. Jako každé Velikonoční pondělí si kluci, tatínkové i pan farář přivezli do kostela dutky. My holky jsme to tak trochu čekali a připravili si pro nějakou tu malou pomlázku a tak, když skončila mše svatá, jsme se co nejrychleji převlékly, abychom se stihli připravit. Ale pan farář – o. Jaromír – byl také rychlý a už každou vyplácel, aby byla po celý rok zdravá a krásná. Dostal za to pomlázku a další koledníci se hned přidali. Vyšlehané byly i naše paní kostelnice a naše maminky. My, ministranti i ministrantky jsme také dostali pomlázku. Sice jsme nekoledovali, ale asi aby nám to nebylo líto:). Pak už jsme se vydali ze studeného kostela, ven na sluníčko, kde jsme ještě chvíli společně povídali. Ale doma na nás čekaly povinnosti, a tak jsme se museli rozloučit. Bylo to krátké, ale moc hezké.


Fotky: Hlavní nabídka -> Fotoalbum -> Velikonoční pondělí :)

 

Terez Přibylová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář