Jdi na obsah Jdi na menu
 


Divadýlko

Nečekali jsme to, ale kluci nás nádherně překvapili. Vašek Paulík, Robin Nápravník a Ondra Přibyl si našli čas a nacvičili pro nás krásnou divadelní hru. Hlavní postavy ztvárnil Vašek – pan mistr a Robin – učeň. Ondra jim dělal režiséra, maskéra a dokonce i pyrotechnika. Divadlo bylo o tom, že koktající učeň přijde pozdě do práce a vypráví panu mistrovi, co ho zdrželo. Pak spolu zkoumají nový stroj na výrobu sekyr - buchar, kdy se do něho vloží kus železa, zapne se, v určitou chvíli se zastaví a vyndá se z něj hotová sekyra. Je v tom ale háček, protože do stroje je vidět jen malinkatou dírkou. Kvůli koktajícímu učni zastaví pan mistr buchar příliš pozde a místo sekyry vyndají lopatu. Mistr pošle učně do sklepa pro petrolej – pohon stroje –  ten ale s cigaretou v puse celý ohořelý přiběhne zpět a vykoktá ze sebe, že ve sklepě hoří petrolej. Než to mistrovi dojde, petrolej ve sklepě vybouchne – v podobě petardy, kterou kontroloval Ondra.

Celá hra se jim opravdu moc povedla a publikum bylo nadšené. Dokonce si vytleskali i opakování. Klukům mooooc děkujeme !! :-)

 

P.S. A konečně jsem taky opravila chybu a dodala na rajče fotky;-) Cestu už znáte, tak se můžete pokochat našimi nadanými herci a jejich asistentem :)


Tereza Přibylová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dík...:)

(terez, 22. 3. 2010 20:44)

To mě nenapadlo,dát sem odkaz, díík..;-):)

odkaz...

(odkaz.., 21. 3. 2010 10:15)

http://www.youtube.com/watch?v=40N-XUyVA2Y